Jak získat bílé zuby doma za 5 dní za méně než 5 dolarů

Tak proč chceme bílé zuby?

Jasná a ošklivá pravda je, že bílé zuby jsou mnohem lépe vypadající než žluté a zbarvené zuby. Kdykoli se usmíváte nebo mluvíte, vaše zuby se ukazují všem. Když otevřete čelisti a ukážete velké žluté zuby, nebude to projevovat úspěch ve zbytku světa. Líbí se nám to nebo ne, jsou hodně hodnoceni podle okolností. Existuje spousta výzkumů, které ukazují, že lidé, kteří mají žluté nebo zbarvené zuby, nedostávají i ostatní. To se týká mnoha oblastí našeho života. To může znamenat dopad prvního dojmu někoho, kdo považujeme za atraktivní. Věřte tomu, nebo ne jednoduché věci, jako je tento, může být rozdíl mezi úspěšnou obchodní dohodou nebo prodejem. Zní to tvrdě, ale je to realita, v níž žijeme. Existuje důvod, proč si nikdy neuvidíte celebrity s ošklivě vypadajícími chompry.

Takže co jde s zubařem?

Jít na zubaře je skvělý nápad, pokud máte rádi výdaje 400 nebo 500 dolarů, abyste získali stejné výsledky, které můžete získat doma. Jedinou výhodou při cestě k zubnímu lékaři je, že některé z léčby, které nabízejí, jsou jen jednou a udělají dohodu. Ale přesto, mnoho z nich nabízí, není. Dalším problémem se spoustou těchto zubních ošetření je, že zanecháte zuby extrémně citlivé asi týden.

A co ty hřebenové bílé proužky a všechny podobné výrobky?

Nechápejte mě špatně, tyto produkty budou nakonec fungovat, pokud je budete používat dostatečně dlouho (obvykle asi měsíc nebo dokonce déle). Nicméně, pokud jste něco jako já, chcete co nejrychleji bílé zuby co nejrychleji, aniž byste poškodili zuby. Dalším obrovským problémem se všemi těmito proužky je to, že je možné snadno sejmout zuby, což je opravdovou bolestí v zadku.

Co tedy mám dělat?

Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je získat profesionální bílé zuby, které bylo prokázáno, že poskytuje kvalitní výsledky. Zůstaňte pryč od všech "domácích prostředků", jako je peroxid atd. ... prostě nefungují efektivně. Už vím, co si myslíte, nejsou ty profesionální bělení zubů, které mě stojí za ruku a nohu? Odpověď závisí na tom, kde je koupíte. Získejte bezplatnou zkušební verzi z internetu a použijte po dobu 5 dnů k získání bílých zubů. Tímto způsobem můžete získat za méně než 5 dolarů.stomatologicke potreby