Informace o orálním B Triumph 9400

Pokud je pokročilá zubní kartáčka, která nabízí skvělé výsledky, to, co hledáte, pravděpodobně hledáte Oral B Triumph 9400. Je plný krásných prvků a špičkové kvality, které dělají zubní kartáčky, které jsou perorální.

Triumph 9400 je vybaven některými mými oblíbenými funkcemi, jako je dvouminutový časovač a LCD displej, který indikuje úroveň baterie, stav štětce atd. Indikátor baterie je podle mého názoru velmi důležitým prvkem, protože to, co nejvíce nenávidím, je když při kartáčování dochází k vyčerpání baterie.

Model 9400 nemá snímač tlaku, ale je to v mnoha dalších ohledech. Nabíječka SmartPlug je absolutně dokonalá i pro cestování. Na nabíjecí stanici je umístěn úložný stojan pro boční kartáčové hlavy Triumph.

Nemůže to být opravdu pohodlnější než teď, že? Baterie na této kartáčku jsou dostatečně silné a mohou trvat až dva týdny mezi nabíjením, když se používají na předepsané dvouminutové kartáče dvakrát denně.

Kartáč má tři různé režimy činnosti. Citlivý režim je zvláště užitečný pro lidi, kteří mají jako my, citlivé zuby a dásně, které jsou snadno náchylné k krvácení. Další dva režimy jsou režim čištění a režim leštění. Elektrické zubní kartáčky jsou velmi účinné při odstraňování plaků a Oral Triumph 9400 vůbec nezklame! Mikroskulové štětiny Oral B mohou cítit, že vibrují s více než 40 000 pulzy za minutu; pracovat na zubech, aby vám dali špinavý čistý výsledek.

Technologie Smart Guide zobrazuje úroveň baterie, když je čas na změnu hlavy kartáče, a má další důležitou funkci, dvouminutový časovač. Panel LCD obsahuje vibrační indikátor po uplynutí 30 vteřin a připomene vám, že se přesunete do dalšího kvadrantu úst. Stojí však za zmínku, že LCD displej na boční straně kartáčku je nepatrný problém, protože při jeho používání nemůžete vidět stranu zubního kartáčku!

Oral B Triumph 9400 poskytuje velmi snadnou údržbu a čištění. Skladování kartáčové hlavy je pohodlně navrženo a základna zubního kartáčku může být čištěna i v myčce nádobí. Elektrická zubní kartáčka bude vždy dražší než ruční kartáček na zuby, ale pro množství práce štětec, jako je Triumph 9400 pro vás, stojí za to.stomatologicke potreby